search

Turkish Media after the “Coup Attempt”

Between the dates of 17th of July–15th of August; the number of mainstream newspapers who directly linked the “Coup Attempt” to Jews and/or Israel is 76. Numbers are stated below.

Aydınlık: 3

Cumhuriyet: 1

Güneş: 2

Habertürk: 1

Habervaktim: 1

Hürriyet: 2

Milat: 7

Milli Gazete: 15

Sabah: 1

Sözcü: 1

Star: 3

T24: 1

Takvim: 6

Türkiye: 2

Y. Akit: 10

Y. Mesaj: 14

Y. Şafak: 5

Zaman: 1

Demonisation of Jews and Israel is a constant concept used in the Turkish written media. And on social media… I don’t even want to go there…

Latest news is suggesting that Fetullah Gülen’s mother’s name is Jewish and the “Üst Akıl” – so called “Supreme mentality” which consists of Jewish and Zionist and Masonic teachings are behind everything.

Turkish Government blames Fetullah Gülen for the infiltration of the Turkish Government and Turkish Army that leaded to the “Coup Attept”

Here are some links (sorry, they are in Turkish)

OSMANLI’DAKİ PARALEL DEVLETTEN GÜNÜMÜZDEKİ PARALEL DEVLETE-2: FETÖ’NÜN SİYONİST YAHUDİ İLİŞKİLERİ

BÜYÜK ŞEYTAN MÜSLÜMAN TÜRKİYE’Yİ DÜŞMAN BELLEMİŞ: BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM; (This article is entitled “Big Devil targets Islamic Turkey”)

You don’t even have to know Turkish to see something is wrong in this article. Just pay attention to the highlighted terms:

“Büyük Şeytan Müslüman Türkiye’yi Düşman Bellemiş

Büyük şeytan ve derin dostu “Kabbala” son üçyüz yıldır kurdukları yeni bir “fesat düzeni” ile yeryüzünü yaşanmaz hale getirdiler. “Kabbala”nın şeytansı ilminden etkilenen inkârcı YahudilerSiyonizm harekâtını başlattılar. Beni İsrail’in “üstün ırk” olarak, dünyanın sadece kendilerine tahsis edilmiş bir yaşam olanı olduğu iddiasıyla başlattığı “Siyonizm” harekâtı, kendileri dışında “Beni İsrail” olmayan insanlık âlemi için kâbusa dönüşmüştür. Bilinmesi gereken geçek; günümüz Batı dünyasına ve Siyonizm’e hâkim olan, çarpıtılmış gerçekler üzerine inşa edilmiş bir “Mesih” akidesi vardır. ABD, Avrupa Birliği ve İsrail bu çarpıtılmış, yanlış ve sakat “Mesih” akidesinin bir ürünüdür. ABD’nin, AB’nin ve İsrail’in BOP kapsamında çıkarmaya çalıştıkları “Armagedon” savaşı bu “Mesih” akidesine dayanan bir çılgınlıktır. “Armagedon” kıyamet savaşları Siyonizm’in dünya hâkimiyeti için çıkarılması gereken bir savaştır. “Mesih’in” gelmesi bu savaşın olmasına bağlıdır. Siyonizm’in bekçiliğini ve jandarmalığını yapan ABD, AB ve İsrail bütün siyasetlerini bu savaşı çıkarmanın üzerine kurmuşlardır. 15 Temmuz kalkışması belki de bu kıyamet savaşı için sıkılmış bir işaret fişeğidir.​”

(ABD = USA; Avrupa Birliği = European Union)

I’m still waiting for state of emergency to be lifted so I can start commenting in tranquility.

2 months left.

About the Author
Jack E. Civre was born as a Jew in Turkey Istanbul in 1985. He studied Engineering. During his University years he started being involved in Public Diplomacy and Politics.
Related Topics
Related Posts